Forum Stats Test Link Test Link Test Link Test Link
Forumlar » Genel » Mustafa Ceylan için Dediler ki » Pınar SARP (CEYLAN)-Benim Babam

Yazar Mesaj   #1360  2016-01-19 02:37 GMT  

Online status admin

Administrators

Ülke:
Meslek: Site Yöneticisi
Pınar SARP (CEYLAN)

BENİM BABAM

Benim babam öyle kelimelerle anlatılmaz, anlatılsa da kelimeler bence az gelir onu anlatmaya..

Benim babam çok gönlü yüce bir adamdır. Hassastır, bir o kadarda kibardır.

Benim babam şiir ile yaşar. Şiir ve edebiyat onun damarlarındaki kandır candır. Biz evlatlarını şiirleri ile büyütmüştür. Annemde şiirleriyle aşık olmuştur ona.

Benim babamın cümleleri sonsuzluk gibidir oturur dinlersin her şey akar gider.. Seni de götürür dizeleriyle anlamazsın…

Benim babam adam gibi adamdır. Sevdiklerinin her zaman yanındadır..

Benim babam duygu adamıdır.. Hayatımda gördüğüm beklide en duygusal insandır..

Benim babam beni yetiştiren o ulu çınardır.

Benim babam annemin ve bizim kahramanımızdır.

Benim babam kalemiyle konuşur. O kadar çok şey anlatır ki o kalemi..Hayatımda gördüğüm en güçlü kalemdir o?

Benim babam şiir ruhlu her cümlesi ayrı bir anlam, her dizesi ayrı bir güzellik ve tat taşır.

Benim babam hep aydınlık yol gösterir.

Benim babam kitaplarıyla ufukları açar.

Benim babam evimizin direği bizde onun gözünün bebeğiyiz.

Benim babam evet o benim ve ben çok şanslıyım.

Babacığım bu gün senin doğum günün ve sen bir yaşına daha girdin. Allah sana uzun uzun ömürler nasip eylesin. İyiki benim babamsın. İyiki varsın. Yeni yaşında sağlık mutluluk ve huzur hep seninle olsun. Biz ailen ve arkadaşların seni çok seviyoruz. Allah seni başımızdan eksik etmesin babacığım.

Sen hep yaz. Hep yazki biz şiirlerinle kendimizi bulalım. Kalemin hiç tükenmesin. Hep bizimle ol. Bazen seni şiirlerinden kıskanıyoruz ailecek ama şiirler senin her şeyin.. Şiirle kal..

Seni çok seven kızın PINAR (CEYLAN) SARP